UNION PARTS CNC Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firma, która jest dostawcą
części na pierwszą linię montażową oraz aftermarket do wielu
renomowanych firm w kraju i za granicą.Posiadamy wiele certyfikatów min. : ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016 .

Posiadamy własny dział kontroli jakości (wysokiej klasy urządzenia pomiarowe) i wykonujemy odbiory jakościowe według potrzeb naszych partnerów.

Nowoczesny park maszynowy i prawidłowo dobrana technologia, gwarantuje produkty najwyższej światowej jakości przy produkcji seryjnej z zachowaniem optymalnych cen.


Wykonujemy części według dokumentacji technicznej klienta. Atuty to kilkunastoletnie doświadczenie, wysoka jakość i zaufanie klientów. Specjalizujemy się w produkcji podzespołów dla motoryzacji, lotnictwa, przemysłu kolejowego, zbrojeniowego, agro oraz automatyki przemysłowej.

Portfolio naszych produktów to m.in. elementy układów hamulcowych, elementy zawieszenia, sprzęgła przemysłowe, elementy wykorzystywane w gospodarce wodnej, specjalistyczne podkładki i tulejki oraz inne elementy, które jesteśmy gotowi wykonać na indywidualne zamówienie klienta.

 

Stawiamy na rozwój, stale inwestujemy w zespół i park maszynowy. Na rynku jesteśmy obecni od 1992 r. Siedziba firmy znajduje się w Pustkowie, w województwie podkarpackim.

 

.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://unionparts-cnc.pl/pl/o-nas#sigProGalleria232f5aab4f


.